من حامد مهدی‌زاده هستم، مشاور و متخصص دیجیتال مارکتینگ و برندسازی. بیش از یک دهه است که به کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ برای رسیدن با بالاترین حد پتانسیل خود کمک کرده و آن‌ها را به اهداف بازاریابی و برندینگ خود رسانده‌ام. در زندگی خود بالا و پایین زیادی را تجربه کرده و شکست‌های زیادی را تجربه کرده‌ام. با این وجود، پس از داشتن تجربه موفقی به نام سئوروز، حالا آژانس دیجیتال مارکتینگ وب آنجل را با وعده رساندن کسب‌وکارها به جایی که هیچکس تابحال تجربه نکرده، تاسیس کردم.

موفقیت مرحله آخر نیست؛ شکست خوردن کشنده نیست، تنها شهامت ادامه دادن است که بر همه چیز ارجحیت دارد.”

ما انسان‌ها همیشه به دنبال هدف هستیم. هیچ چیز هیچوقت برای‌مان انتها ندارد. هر قله‌ای که فتح می‌کنیم، باعث می‌شوند که قله‌های بالاتری را برای فتح کردن ببینیم. آشنایی با من را به فال نیک بگیرید. کسب‌وکار شما در هر مرحله‌ای از فتح قله که باشد، من به شما کمک می‌کنم که دو قله بعدی را هم ببینید. ما همیشه در حال جستجو برای معنا و رسیدن به موفقیت‌های بیشتر هستیم، بگذارید من همراه شما در این ماجراجویی باشم.

بگذارید داستانی را برای‌تان تعریف کنم. مارک زاکربرگ را همه می‌شناسند، خالق فیسبوک. چند نفر اما ادواردو ساورین را می‌شناسند؟ زاکربرگ کدنویسی بود که یک طرح داشت، ساورین مسئول تمام استراتژی‌ها و بازاریابی‌های انجام شده برای فیسبوک در روزهای ابتدایی و هم‌بنیان‌گذار این پلتفرم در کنار زاکربرگ بود. بدون ساورین، فیسبوک هیچگاه نمی‌توانست به جایگاهی که در حال حاضر دارد برسد.

من باور دارم که هر کسب‌وکاری به یک ساورین برای دیده شدن نیاز دارد. برای این که بتوانید زاکربرگ صنعت خود باشید و کسب‌وکار خود را به قله‌هایی که در چشم‌انداز خود می‌بینید برسانید، من می‌توانم ساورین شما باشم. با تجربه 15 ساله حضور در بازار آنلاین، من می‌توانم به شما کمک کنم که برندتان را در معرض دید جامعه هدف خود قرار داده و در تمام جنبه‌های بازاریابی دیجیتال بهترین باشید. به خاطر داشته باشید؛ ما هیچوقت با کمبود ایده‌های بزرگ مواجه نیستیم، اما با کمبود شهامت لازم برای اجرا کردن آن‌ها مواجهیم.